Kişiye Özel Beslenme

Birey hakkında ne kadar bilgiye sahip olursak, o kadar doğru program oluşturabiliriz. Kişiye özel beslenme için incelediğimiz hususlar aşağıdaki gibidir:

-Her bireyin kendine özel durumlarını tespit etmekle başlarız.

-Yaş / Boy / Kilo bilgilerini

-Aktivite bilgilerini öğreniriz.

-Uygulanan beslenme hikâyesini öğreniriz.

-Kişinin sağlık tablosunu inceleriz.

-Gerekli görürsek bazı testler isteriz.

-Vücut analizi yaparız. ( Kas / Yağ oranı vb.)

-Gereklilik halinde Gıda Tolerans Testi yaparız.

Daha sonra tüm bu sonuçları değerlendirerek, yüz yüze yapılan görüşmelerde bireylerin yaşam tarzlarına, gıda seçimlerine uygun beslenme reçeteleri hazırlarız ve takip ederiz.

 

Bilgi ve Randevu Formu
Hemen sizi arayalım

Gizlilik Beyanı

Misafirlerimizin sağlık grubumuzu tanıması ve hizmet ve etkinliklerimizden haberdar olması; bunun yanı sıra vizyon ve misyonumuzu bu vesileyle sizlere yansıtmak ve web aracılığıyla sizleri bilgilendirebilmek bizim önceliğimizdir.


Dolayısıyla; şu anda bulunduğunuz web sitemiz ve mikrositelerimizi hiçbir kişisel bilginizi paylaşmak mecburiyetinde olmaksızın ziyaret edebileceğinizi bildirmek isteriz. Bununla birlikte; sağlık grubumuzdan çeşitli konularda bilgi edinmek üzere web sitelerimizde özgür iradenizle paylaşabileceğiniz; ad,soyad, telefon numarası, adres ve bunlarla sınırlı olmamak üzere kişisel durumunuzu yansıtacak hiçbir bilginin 3. kişilerle paylaşılmayacağını önemle ifade ederiz.


Bu yönde siz misafirlerimizce web sitemizden paylaşılan kişisel bilgileriniz; yalnızca sağlık grubumuz tarafından ve talebinizi gerçekleştirmeye yönelik olarak olmak üzere iş ortaklarımızca talebinizi gerçekleştirme amacına uygun olmak üzere kullanılabilecektir.


Sağlıklı Günler Dileklerimizle...